Šikana

4. listopadu 2012 v 18:33 | Véja |  Téma týdne
Ahoj tady Véja :) Tak mám pro vás Článek Šikana :( co je to vlastně šikana ? pro ty kdo to neví Takže : Šikana je to když nějaký Např: spolužák Ubližuje tomu druhému spolužákovi jsou dvě možnosti šikany Psychická i Fyzická ty to dvě možnosti je častá na školách dochází k ní ve všech skupinách věkových i sociálních :( Varianty šikany jsou ruzné a mnoho druhu : Například: ta psychická a fyzická Metoda :( následky šikany si do dalšího života odnášejí všichni zúčastnění, největší dopad má ale pochopitelně na oběť.někdy bývá jako "šikana" označováno také byrokratické obtěžování a omezování. Je mi jich líto :( a komu by nebylo vid'te :) Stádia šikany :
První stupeň (zrod ostrakismu)
Šikana se může objevit kdekoliv, podmínky jejího vzniku nejsou totiž nijak neobvyklé. V každé skupině se najdou jedinci, kteří jsou méně oblíbení a vlivní.
Jde o mírné, převážně psychické formy násilí, kdy se okrajový člen necítí dobře. Ostatní ho více či méně odmítají, nebaví se s ním, pomlouvají ho, spřádají proti němu intriky a dělají na jeho účet drobné legrácky. :( no... dále 5 stupen je už dokonalá šikana :( A ted ' Šikanování Učitele :Stále častěji se obětí šikany stávají učitelé. Podle studie uveřejněné v časopise Pedagogika jsou útoky ze strany žáků důvodem, proč více než deset procent českých středoškolských učitelů uvažuje o odchodu ze školství. tak jo a svěřuj te se klidně sem co vás trápí ;) Ahoj VeronikaPlačící
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mililililinka Mililililinka | 25. února 2013 v 16:10 | Reagovat

Trapné !! :DD z internetu!! LOL :D

2 52 52 | 17. ledna 2015 v 18:20 | Reagovat

[1]:  jn :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama