Listopad 2012

Cookie monster

17. listopadu 2012 v 21:33 | Anét

Moje OSOBNOST

14. listopadu 2012 v 14:41 | Anet |  Téma týdne
Máte otázky na MOJÍ osobnost ptejte se do komentááářůů :)).

Náhoda je blbec...

9. listopadu 2012 v 21:36 | Anet |  Téma týdne

Dneska jsem šla s mamkou,tetou,bráchou,bratrancem a sestřenicí na náměstí podívat se na jejich byt.A potkám svého nepřítele... co by ste udělaly vy ?? napište do komentu jestli z toho vychází že je náhoda BLBEC nebo eště neco vííc.


Šikana

4. listopadu 2012 v 18:33 | Véja |  Téma týdne
Ahoj tady Véja :) Tak mám pro vás Článek Šikana :( co je to vlastně šikana ? pro ty kdo to neví Takže : Šikana je to když nějaký Např: spolužák Ubližuje tomu druhému spolužákovi jsou dvě možnosti šikany Psychická i Fyzická ty to dvě možnosti je častá na školách dochází k ní ve všech skupinách věkových i sociálních :( Varianty šikany jsou ruzné a mnoho druhu : Například: ta psychická a fyzická Metoda :( následky šikany si do dalšího života odnášejí všichni zúčastnění, největší dopad má ale pochopitelně na oběť.někdy bývá jako "šikana" označováno také byrokratické obtěžování a omezování. Je mi jich líto :( a komu by nebylo vid'te :) Stádia šikany :
První stupeň (zrod ostrakismu)
Šikana se může objevit kdekoliv, podmínky jejího vzniku nejsou totiž nijak neobvyklé. V každé skupině se najdou jedinci, kteří jsou méně oblíbení a vlivní.
Jde o mírné, převážně psychické formy násilí, kdy se okrajový člen necítí dobře. Ostatní ho více či méně odmítají, nebaví se s ním, pomlouvají ho, spřádají proti němu intriky a dělají na jeho účet drobné legrácky. :( no... dále 5 stupen je už dokonalá šikana :( A ted ' Šikanování Učitele :Stále častěji se obětí šikany stávají učitelé. Podle studie uveřejněné v časopise Pedagogika jsou útoky ze strany žáků důvodem, proč více než deset procent českých středoškolských učitelů uvažuje o odchodu ze školství. tak jo a svěřuj te se klidně sem co vás trápí ;) Ahoj VeronikaPlačící

článek o článcích... :D

2. listopadu 2012 v 22:43 | anet

Táák tento článek nebude jenom o mojich ale i od ostatních článcích....

Někteří neví co psát (já nevím třeba téma týdne je modní rada)A neví o čem psát tak si najedou na GOOGLE a napíšou např. : Modní typy,...... A takové lidi upřímě nemám moc ráda.Články jsou o tom že je sám/a vymyslíš že tam dáš nějakou práci inspiruješ se svými myšlenkami.Já jak sem měla blog http://ajush222.blog.cz/profil (Teď se na něj nedívám ani nic měla sem ho v 8 letech!,a je trapný atd.)Tam byly takové dá se říct KOPÍROVANÉ ČLÁNKY a z toho by se měl vycouvat každý bloker/ka.Já taky nejsem nějaká DOKONALÁ blogerka ale co ??? snažím se psát podle toho co vím nebo co mě inspiruje aj. snažím se do toho dát svou mysl, svoje myšlenky když to není dobré naco máme mazací klávesu na klávesnici??Prostě se mi to nepovedlo no a co?? napíšu jiný lepší než je ten co jsem pokazil/a.na 100% nebo aspoň 80% blogařu/blogerek udělal zkopčený článek...