Říjen 2012

Láska

30. října 2012 v 19:28 | Véja
Láska může potrápit každého, bez rodílu věku. Na tomto místě nabízíme různé informace - některé pro pobavení, jiné pro zamyšlení. Štastně zamilováné se pokusíme pobavit a bolavou duši utěšit. :)

Prodávání Bižu

30. října 2012 v 8:35 | Veja
Ahoj říkala sem vám s kamarádkou v jednou videu že mužete vyhrávat dárky nebo kupovat bižu ;) to video tam teprve dáme :) sice ty dárky nebudou nic moc maxi ale aspoň ňeco ;) budou to třeba nevím :) určitě pěkné věci nebudou to žadné šunty ;) tak jo ty dárky budeme rozdávat za správnou odpoveď dáme tam třeba nějakou otázku a musí te odpovědět dobře a hlavě zanechte svoje informace jako např: NO HLAVĚ : město jmeno a příjmení pčs to je směrovací číslo např :74101 ale hlavě nevymýšlejte si ano tak jo Ahoj Véja ;)

Jedno slovo

30. října 2012 v 8:28 | Anet |  Téma týdne
Dneska máme informatiku taky z ní píšu.... :DDD.A máme protivnou učitelku a a ona říkala že máme napsat 1 slovo naše nejoblibenější a já napsala nejobhospořádovávanější.A ona přišla a co to je za slovo??!!Máš napsat 1 slovo!!Nejhorší uča na světě!!!!! Nerozhodný

Neco je špatně?

26. října 2012 v 17:54 | Anet |  Téma týdne

Nevím proč ale poslední dobou se hádám s každým s kým se potkám... Co dělám špatně? Nebo já sem v pohodě ale celý svět se zbláznil??......No nevím poslední dobou sem DIVNÁ al HOOOOOOOOOOOOOOODNĚ DIVNÁ.Dejte mi vědet jestli máte podobné trápení.... :///


Tílka (holky)

26. října 2012 v 17:53 | Anet |  Modní rady

Tílka. jsou nepostradatelnou součástí šatníku, který má zaručit, že i dny, kdy teploty vzduchu vystoupají do nesnesitelných výšin, budou prožité v pohodě. Dokážou rafinovaně odhalit dekolt i ramena, a to vždy tak, aby to nositelce nijak neublížilo, ba naopak - tílko je kouskem oblečení, které vždycky bude moderní pro svou jednoduchost skýtající neutuchající možnosti!

Bez tílka je pro mnoho žen léto utrpením. A není se čemu divit, protože tílka jsou prodyšná a nebalí tělo do zbytečně velkého kusu látky. Mohou být obvyklého střihu i více či méně atypického, kdy spojují sportovnější vzhled se záblesky nefalšované elegance. Vypadají luxusně bez ohledu na to, zda na dolní polovinu těla žena oblékne sukni, kraťasy či kalhoty. Tílko je doplňkem, s nímž lze kombinovat dle libosti. Vyjímají se na něm i doplňky, ať už se jedná o náhrdelníky, korále či obyčejné řetízky, jednobarevné tílko k nim dokáže velmi lehce upoutat pozornost. Ale tílka zdaleka nejsou jen jednobarevná, vedle takové klasiky existují moderní typy, jež zdobí vzory, potisky, výšivky a další obvyklé i méně obvyklé řešení, díky kterému může každá žena dát svému outfitu originální a nenapodobitelný vzhled..... Děkuji za přečtení


ALKOHOL prej je zdravej...

18. října 2012 v 17:30 Téma týdne
Umírnění konzumenti alkoholu jsou na tom při ochraně kardiovaskulárního, tedy srdečně cévního systému lépe než abstinenti, a to jedinci zdraví i kardiaci. V menší míře je například postihují srdeční infarkty zaviněné ucpávajícími se srdečními tepnami. Informaci potvrdil docent Miloš Táborský, přednosta kardiocentra pražské Nemocnice Na Homolce.

"Alkoholické nápoje totiž obsahují celé spektrum prospěšných látek od kladného účinku samotného etylalkoholu přes antioxidany, vitaminy až po minerály," řekl docent. Samozřejmě že to platí pouze u zdravého člověka.

Pokud se alkohol konzumuje denně ve velkém množství, pak jsou zdravotní rizika vysoká. Může vzniknout jaterní cirhóza, prohloubí se kardiovaskulární onemocnění, hrozí vznik zánětu slinivky břišní, rakoviny jícnu, jater a také prudký vzestup krevního tlaku. Docent Táborský proto varoval před přílišnou konzumací alkoholu.

Jedním dechem ale dodal, že pro zdravého člověka je preventivní účinek alkoholu v ochraně kardiovaskulárního systému naprosto nesporný. "Úplná abstinence je ve smyslu rizika úmrtí na kardiovaskulární onemocnění srovnatelná s nadužíváním alkoholu," uvedl docent. Podle něho jeden až dva drinky denně jsou úměrné a prospěšné.

Nejzdravější je víno
Nejzdravější je podle Táborského rozumná konzumace vína, ale vždy s jídlem. Víno podle něj obsahuje mnoho prospěšných látek tělu a dokonce tzv. resveratrol se nenajde v žádné potravině, pouze ve víně. Působí blahodárně na organismus.

Pivo podle docenta Táborského obsahuje také mnoho užitečných látek. "Jeho úskalím však je, že se často pije ve větším množství, což pro organismus znamená velké množství tekutin, jež zatěžuje kardiovaskulární aparát."

Nejméně prospěšné pro tělo je pití tvrdého alkoholu, tedy destilátů. Jeho dlouhodobé pití může vést k rakovině jater, vředové chorobě žaludku a dvanáctníku.

"Aby alkohol byl prospěšný našemu zdraví, musíme ho konzumovat s mírou. Vhodné množství je ale záležitostí velice individuální. Ani o nadcházejících Vánocích bychom to s pitím alkoholu neměli přehánět," varoval lékař.

Nátália Sadness

18. října 2012 v 16:57 Youtuberky
Povolání: Modelka, fotomodelka, Blogerka
Věk: 17 let
Datum narození: 10.05. 1995
Výška: 165 cm

Pochází odněkud z Ostravska, Natalia Sadness, která se díky svému video blogu stala během několika málo letních týdnů roku 2010 další celebritou s trvanlivostí v řádu měsíců. Jejím pravděpodobně největším úspěchem, kromě několika desítek parodií, které se na internetu vyrojily, je fotka na titulní straně časopisu Reflex.
Čemu za svůj úspěch vděčí? Patrně nevinnosti mixované s naivitou s jakou na svém video blogu řeší problémy a témata dnešních puberťaček. Část veřejnosti žasne, část se škodolibě směje, najde se i pár obdivovatelů. Jedno z dalších videí je přesně v tomto duchu, na druhou stranu Natalii nelze upřít, že smysl pro humor jí překvapivě nechybí.

Mě osobně naty nevadí vaše ANET

Nová rubrika

14. října 2012 v 15:22 | Anet

Ahojík tak to sem já Any.Chtěla sem vám říct že mám rubriku.Do komentářů mi pište youtuberky a které budou požadovány nejvíc o nich udělám článek :))

Any :*


To je moje !

14. října 2012 v 14:49
Hádají se 2 děti ve školce :
1.To je moje hračka !!
2.Ne to je moje hračka koupila mi ji maminka!!
1.Ne to je moje taťka mi ji koupil!!
2.Můj táta je stejně silnější!
1.Nene můj je silnější
3.Nechte toho hračku si beru a vy si dělejte co chcete !!!

Gympl: Rekapitulace - 6.díl

13. října 2012 v 17:12


Gympl s (r)učením omezeným ach...... Nejlepší seriál na světě!!